e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

99 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Sci-fi
  Počet stran: 176
  Nakladatel: Triton
  Série: Mechanické století
  Díl: 2.
  Rok vydání: 2012
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Maria Isabella Boydová, úspěšná konfederační špionka, se během let stala natolik známou, že je pro výzvědnou službu prakticky nepoužitelná. Jako vdova propuštěná ze státních služeb a na hranici bídy neochotně přijímá nabídku Pinkertonovy národní detektivní agentury v Chicagu.
  Aby toho nebylo málo, jejím prvním úkolem je zakázka unionistické armády. Federaci totiž velice leží na srdci osud nákladní vzducholodě Clementine, kterou k nelibosti Strýčka Sama přes Skalnaté hory neúprosně pronásleduje jiná vzducholoď. Clementine převáží utajovaný vojenský náklad, který musí být co nejdřív doručen do Louisville.
  Podle dostupných zpráv je oním pronásledovatelem uprchlý černoch, po kterém už patnáct let úřady pátrají. Celou tu dobu se kapitán Hainey pohybuje po celém kontinentu, zanechává za sebou vyloupené banky, krade válečné stroje a pašuje zbraně od pobřeží k pobřeží.
  A Maria ho má chytit.

  Ohlasy:
  „Úchvatné bitvy, strhující akce a detailně vykreslené ovzduší nedůvěry mezi Croggonovou černou posádkou a Marií, běloškou a jižankou do morku kostí, zoufale bojující s časem.“
  Publishers Weekly


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme