e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Císařské skříně ukrývají různé kostlivce. Viktorie odhaluje další tajemství svého muže, i nejzáhadnějšího místa algorské říše: Mrtvé díry. V rukou císaře končí také sestry Vanbergovy a Darren Iverson. Nad jejich budoucností visí velký otazník.

Na Viridianu se král Talminis utápí ve výčitkách, zatímco ředitel tajné služby Michail Petrov hledá odpovědi v historii vlastní rodiny. Nepřítel, po kterém pátrá, je však mnohem blíže, než tuší.

Navzdory hrozící menabaranské invazi přilétá na Newell svérázný profesor, odhodlaný dokončit stůj co stůj svůj tajemný výzkum. Také poslední člen oddílu S-19 se zde ukrývá po nezdařené akci, jenže zůstat nenápadný je čím dál těžší. Avriana Danna naopak dělí poslední krůček od neomezené moci a k jejímu dosažení je menabaranský premiér schopný všeho.

Každý něco skrývá. Každý má svůj plán. Mnozí se honí za přízraky, ale některé Chiméry je lepší nenajít.

Kategorie: Sci-fi
Počet stran: 673
Nakladatel: Brokilon
Série: Algor
Díl: 4.
Rok vydání: 2020
Jazyk: Český
ISBN: 978-80-745-6490-1
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Daniel

12. 09. 2020

Čekání se vyplatilo.

Stanislav

13. 09. 2020

Tak definitivně jsem si potvrdil že autoři jsou sadisti-takový doslova k.le rvoucí závěr a teď zas čekat nejmíň rok?Navrhuju lynčování!! Ale jinak samozřejmě zase jedna z nej knih letošního roku, lepší než většina zahraničních sérii...

Jiří

21. 09. 2020

Předchozími díly nastavená laťka kvality se nadále drží a nelze než doporučit všemi deseti. Souhlas se Stanislavem, Algor je na světové úrovni!

Pavel Vaňátko

29. 09. 2020

Souhlas se Stanislavem

Marián Kyral

11. 10. 2020

Místy jsem se trochu ztrácel v tom kdo je kdo, ale napínavou poslední čtvrtinu knihy jsem přečetl na jeden zátah. Hodnocení minimálně 6 z 5 ;-)


Doporučujeme