e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Ambiciózní praktikantka. Perfekcionistický šéf. A pořádná spousta šikany.

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard.

Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli.

Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.

***

Christina Laurenová je pseudonymem dvou autorek, Christiny Hobbsové a Lauren Billingsové.  Hobbsová začala na svém erotickém románu pracovat v roce 2009 a pod názvem The Office zveřejnila první verzi na internetu, kde vzbudila obrovský zájem. Později ho společně s Billingsovou značně přepracovaly a upravily do knižní podoby s titulem Beautiful Bastard. V současné době se plánuje jeho filmová podoba.

Kategorie: Romantika
Počet stran: 304
Nakladatel: Jota
Série: Božský bastard
Díl: 1.
Rok vydání: 2013
Jazyk: Český
ISBN: 978-80-746-2380-6
Dostupný formát: epub, mobi

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

monika

22. 06. 2013

kniha se mi moc líbíla, precteno jednim dechem,ale odstiny konkurenci nemaji.-))- dle meho nazoru,kniha je psana jemneji,dobre se cte.

Silvie Pazderová

25. 06. 2013

Božský Bastard je dílem dvou amerických autorek, které se usnesly na pseudonymu Cristina Laurenová. Někde jsem četla, že původně vzniklo jako fanfikce na Stmívání a podle toho jsem taky ke knize přistupovala. Upřímně řečeno, nečekala jsem žádný velký zázrak a o to příjemněji jsem byla v průběhu četby překvapená. Děj se odvíjí podle osvědčeného vzorce: mladý krásný charismatický a úspěšný byznysmen Bennett Ryan a mladá krásná ctižádostivá stážistka Chloe Millsová se spíš nemohou vystát a okolí je vnímá jako věčně se hašteřící nesmiřitelné soupeře, o to více to mezi nimi ve skutečnosti jiskří. Chloe pracuje pro rodinnou firmu Ryanových jako asistentka a už jen krůček ji dělí od získání titulu MBA. Bennettovým otcem, bratrem i ostatními rodinnými příslušníky je považována za velmi schopnou a těší se jejich oblibě. Až na Bennetta, samozřejmě… Ten se po pracovní zkušenosti ve Francii vrátil do firmy a poslední, s čím by počítal, bylo pokušení v podobě stážistky Chloe. Postupně se mezi nimi rozvine cosi založeného především na fyzické přitažlivosti, co se bojí nazvat vztahem a s čím oba svádí velký vnitřní boj. A hádej, milý čtenáři, jak tento složitý duševní zápas dopadne?  Nemohu nabídnout srovnání s Odstíny šedi, abych potvrdila, zda je pro ně Božský bastard konkurencí, ale myslím si, že nudit se u tohoto příběhu určitě nebudete. Děj má opravdu spád, kromě spousty erotických pasáží se najde i pár vtipných momentů a nechybí ani notná dávka sentimentu. Zkrátka ideální čtení na prázdniny… P.S.: Autorky prý mají smlouvu s nakladatelstvím na celkem pět dílů a chystá i se filmová podoba Božského bastarda. Hmm… Jen si tak říkám, jestli je vůbec možné v těch dalších čtyřech dílech ještě něčím překvapit ;-)

Zuzana Kurková

30. 08. 2013

Zn . Hledám Božského bastarda od doby co jsem si knížku přečetla. Moc se mě líbila, úžasně se četla a krásně skončila :-)

Ladislava

02. 09. 2013

na dovolenou, ke kávě... Knížka, která má šmrnc.


Doporučujeme