Boží poselství světu: Chápete mě úplně špatně

Donald Neale Walsch

229 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Česká a světová literatura
  Počet stran: 192
  Nakladatel: Metafora
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi
  Autor devítidílného bestselleru Hovory s Bohem opět nabízí revoluční pohled na zásadní duchovní otázky…

  Je Bůh mstivá nadpřirozená bytost mužského pohlaví, která vyžaduje poslušnost, trestá a odměňuje? A existuje nebe? Walsch rozkrývá mnohé z oblastí, v nichž podle jeho názoru lidstvo zcela mylně chápe Boha. Srozumitelně popisuje, jak by se mohl svět doslova přes noc změnit, kdyby lidé přesně porozuměli tomu, co je Bůh, i jaký vztah je váže k němu a k sobě navzájem. Trápí vás, proč se všechno lidem tak vymklo? Chcete vědět, jak by se dala celá situace jednoduše napravit? Pokud vás tyto otázky opravdu zajímají, držíte v ruce správnou knihu…

  Je možné, že všechno, co si myslíme o Bohu, je jinak? A co by znamenalo, kdyby to tak skutečně bylo? Neale Donald Walsch pokládá svou novou knihou přímočarou, provokativní otázku, která může lidstvo přiblížit skutečné duchovní revoluci na Zemi a navždy změnit k lepšímu budoucnost nás všech.

  Neale Donald Walsch je autorem bestselleru Hovory s Bohem. Po celém světě se prodalo přes deset milionů výtisků ve 37 jazycích. Napsal ještě 28 dalších knih, z nichž 8 se dostalo na nejvyšší příčky žebříčku bestsellerů New York Times. Svůj život a práci zasvětil celosvětovému duchovnímu obrození, je jednou z vůdčích osobností duchovního hnutí New Age.

  Žije v Oregonu se svou manželkou básnířkou Em Claire.

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme