e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Bez slitování

Tim Weaver

229 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Thrillery
  Světové krimi
  Počet stran: 587
  Nakladatel: Mystery Press
  Série: David Raker
  Díl: 5.
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Když Leonard Franks se svou ženou Ellie opustí hluk a shon Londýna, aby si užívali vysněného odpočinku v ústraní Dartmooru, všechno se zdá být dokonalé.
  Jenomže pak se jejich sen roztříští na kusy. Jednoho březnového odpoledne vyjde Leonard z domu, aby přinesl dříví na topení – a už se nevrátí. O devět měsíců později je stále nezvěstný.
  Policejní vyšetřování uvázne na mrtvém bodě, a tak se Ellie s rodinou obrátí na soukromého vyšetřovatele Davida Rakera, který se specializuje na pátrání po pohřešovaných osobách. Nic jej ale nemůže připravit na to, co brzy zjistí.
  Za Franksovým zmizením se skrývá hrozivé tajemství, pohřbené tak hluboko, že jej neměl nikdy nikdo objevit. Když Raker začne celou pavučinu lží rozplétat, ocitne se v nebezpečí nejen on, ale také všichni, na nichž mu záleží.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Marie Valášková

20. 05. 2018

Pokud by se vám ztratil někdo blízký, určitě byste chtěli znát Davida Rakera, soukromého vyšetřovatele, který hledá ztracené lidi. David se nikdy nevzdává. PříběhyTima Weavera, které jsem dosud četla jsou úplně jiné, než všechny ostatní detektivky či thillery. V čem jsou jiné? V těchto příbězích nehledáte vrahy, na začátku nikdy není jasné, jestli se ztracený člověk najde živý nevo mrtvý. Faktem je. že jen ve Velké Británii se každoročně zratí několik stovek lidí. Líbila se mi část, kde Davidovi zloděj odcizí a zničí všechny podklady k případu, cítila jsem stejné zoufalství jako on a byla jsem zvědavá, jak si poradí. David je ale zkušený vyšetřovatel a tak ani tohle ho neodradilo a pokračoval dál v pátrání. Depresivní, smutná nálada se táhne celou knihou...


Doporučujeme