e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Absťák

Ivo Toman

199 Kč

  Kategorie: Osobní růst, motivace
  Počet stran: 192
  Nakladatel: Taxus
  Rok vydání: 2012
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Zpozorněte! Nejspíše jste kuřáci v různých stadiích zoufalství. Nebo lidé, jejichž blízcí kouří. Kniha Absťák stojí 4–6 krabiček cigaret. Finanční návratnost této knihy je asi týden. A jaká je skutečná hodnota této knihy?
  ???

  My kuřáci většinou chceme přestat kouřit. Paradoxně ale máme strach přestat kouřit, protože věříme, že:
  -ztloustneme, jakmile přestaneme
  -se budeme dlouho trápit strašnými abstinenční příznaky
  -budeme trpět jako zvířata, budeme se potit a třást
  -budeme nervózní, nesoustředíme se a nezvládneme stresy
  -selžeme, protože nemáme silnou vůli
  -znovu začneme a všechno to utrpení se bude opakovat…

  Z těchto důvodů všem i sobě lžeme, jak nám kouření chutná. Pravdou ale je, že nechutná, jen jsme závislí na nikotinu. Systematicky si ničíme zdraví a ještě za to platíme stále větší peníze.

  Jenže přestat kouřit je lehčí, než si myslíte. Řešení najdete v knize Absťák. Nepřiberete a většinou budete i v pohodě. Zvládnete stresy. A hlavně, vůbec to není o silné vůli… Tato kniha vám ukáže, jak kdykoli nashromáždíte takovou sílu emocí, že přestanete mít chuť kouřit.

  Může to dokázat každý. Ivo Toman se narodil s Touretteovým syndromem. Těmto lidem lékaři nikotin přímo předepisují, protože zmírňuje tiky. On sám kouřil dvacet šest let. Když dokázal přestat kouřit on, dokážete to i vy.
  Ivo Toman o kouření a lidské motivaci ví opravdu hodně. I přes své postižení se stal nejvyhledávanějším motivačním řečníkem v Česku a na Slovensku, protože jde až na samou podstatu věci. Přečtěte si jeho zpověď bývalého kuřáka a získejte návod jak na to.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme