e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

A jak se vám líbím teď?

Holly Bourneová

229 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Společenské romány
  Počet stran: 328
  Nakladatel: Host
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Román o tom, jaké to je, když je vám třicet a nechcete zůstat pozadu. 

  Tori je ve svém životě nadmíru úspěšná. Její autobiografie se vyhřívá na knihkupeckých pultech mezi bestsellery, navíc patří mezi oblíbené motivační řečníky – a to je jí teprve něco málo přes třicet. Dny tráví posíláním inspirativních zpráv zástupům svých obdivovatelek a nabádá je, aby „žily takový život, jaký chtějí“.  

  Její fanynky už ale nevědí, že Tori samotné se podle těchto rad žít příliš nedaří. S mužem, o němž básnila na konci své knihy, už půl roku nic neměla. Většinu nocí tráví na sociálních sítích, zatímco Tom vedle ní spí jako zabitý. Vypadá to, že všichni kolem se vdávají a žení, mají děti a říkají, jak je svět úžasný... Ale Tori jim na to nemíní skočit. 

  Naštěstí má Dee – jediného člověka, který nad vším tím bláznovstvím taky kroutí hlavou. Jenže pak se Dee zamiluje a otěhotní a Tori najedou začne pochybovat o každém rozhodnutí, které v životě udělala...  

   

  Autentická a vtipná kniha, se kterou se určitě ztotožníte. Já jsem to taky všechno prožila. Bridget Jonesová nové generace! 
  - Carmel Harringtonová, spisovatelka 

  V této knížce se najde každý, kdo se musel projít po emočním minovém poli, jakým je život po třicítce.
  - Red Online 

  Tento román pozorně sleduje různé oblasti života dnešních mladých žen – feminismus, vztahy, duševní zdraví a mateřství –, a navíc je velice, velice zábavný.
  - The Bookseller 

  Bourneová šikovně prozkoumává nesoulad mezi tím, jak sami sebe prezentujeme online a jak vypadá naše offline realita.
  - The Sunday Times 


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme