Zrozen, aby byl králem

Dostupné formáty a ukázky


MP3

Poslechněte si ukázku

Zrozen, aby byl králem

Ladislav Frej, Vladimír Dlouhý, Petr Pelzer, Boris Rösner, Eduard Cupák, Jaroslav Satoranský, Radoslav Brzobohatý, Jana Hlaváčová, Lukáš Hlavica, Miroslava Hozová, Jiří Zahajský, Viktor Vrabec a další, Dorothy Leigh Sayersová

Žánr: Audioknihy, Životní filozofie, náboženství
Délka: 09:27:19

Cyklus 12 rozhlasových her o životě Ježíše Krista. Dorothy Leigh Sayersová se této látky chopila jako zkušená spisovatelka- a přitom s pokorou a s úctou k biblické látce, k níž přibrala pár legend, které se k biblickému vyprávění později připojili. V každém příběhu uslyšíte úryvek z Ježíšova příběhu, tak jak jej zachytil některý z evangelistů. Potom… (více)

O knize

Cyklus 12 rozhlasových her o životě Ježíše Krista. Dorothy Leigh Sayersová se této látky chopila jako zkušená spisovatelka- a přitom s pokorou a s úctou k biblické látce, k níž přibrala pár legend, které se k biblickému vyprávění později připojili. V každém příběhu uslyšíte úryvek z Ježíšova příběhu, tak jak jej zachytil některý z evangelistů. Potom kulisy oživnou , rozpovídají se a vy jste svědky mezihry, která v bibli takto zapsána není. Tady už v sobě Dorothy Leigh Sayersová detektivářku nezapře.


Doporučujeme také