Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Intenzivní kurz italské konverzace

Lucie Huškova, Jan Culka

199 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Cizí jazyky
  Počet stran: 200
  Nakladatel: Edika
  Rok vydání: 2015
  Jazyk: Italský
  Dostupný formát: pdf
  Lucie a Renzo cestují slunným Apeninským poloostrovem. Učte se s nimi italsky!

  Konverzační příručka je určena středně pokročilým studentům úrovně B2, ale inspiraci, užitečné fráze, slovní zásobu i gramatiku v ní mohou nalézt i studenti pokročilí nebo a úplní začátečníci. Je vybavena poměrně detailní průpravou k výslovnosti, srovnávacími memorizačními metodami a audio materiálem. Pokročilejším budou prospěšné vysvětlivky některých výrazů pod dialogy (ve stylu výuky výkladových monolinguálních slovníků) a možná ocení i přiloženou první kapitolu z Manzoniho Snoubenců pro nácvik čtení.

  Učebnice využívá tzv. techniku spojovací. Na začátku každé lekce najdete rozhovory, které se vztahují k denním problémům v životě nebo i vážným tématům a situacím. Jsou propojeny imaginárním příběhem, který se používá při nácviku konsekutivního tlumočení. Tento přístup urychluje zapamatování si a činí studium zábavnějším.

  Kniha je doplněna originálními ilustracemi výtvarnice Daniely Mastrangelo a četnými fotografiemi, které se vztahují k italským reáliím, a které jistě ocení milovníci památek a turismu. Nahrávka ke stažení je namluvena rodilí Italové Ulrico Bovo a Valeria De Tommaso.

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme