e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Říkají mi Lars

Daniel Gris

189 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: České krimi
  Česká literatura
  Počet stran: 240
  Nakladatel: Mystery Press
  Série: Lars
  Díl: 1
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  VYPADALO TO JAKO POHODOVEJ KŠEFT. A PAK SE VŠECHNO PODĚLALO…

  Lars je soukromé očko. Opatřuje informace, sleduje lidi, řeší problémy, nebo naopak problémy vytváří, to vše podle přání a potřeb svých klientů. Lars má rád Metallicu, Jacka Danielse, vůni žen a hodinky Luminox.

  To, co rád nemá, jsou podivné náhody. A právě podivných náhod je kolem jeho poslední zakázky až podezřele moc. Jedna smrt, jedno záhadné zmizení a jeden únos, to všechno poté, co jako obvykle odvedl bezchybnou práci. Anebo že by tentokrát tak bezchybná nebyla? Kdo za podivnými událostmi stojí? A kdo bude další, komu začne hořet město pod nohama?

  Na všechny odpovědi nakonec dojde při neobvyklém setkání ve starém skladišti, kde někteří zúčastnění konečně odloží masky, zatímco jiným budou muset být nemilosrdně strženy…


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Hana Vlková

30. 06. 2019

Skvělé. Zajímavé, čtivé, netuctový hlavní hrdina, vtipné. Rozhodně doporučuji.

Adrian Buci

30. 12. 2018

Celkom slušné čítanie, ale ten koniec mňa osobne poriadne nakrkol. Uťať prvý diel v takej situácii mi nepríde ako dobré rozhodnutie. Je to až vydieračské k čitateľovi, autor sa ho snaží priamo dokopať ku kúpe ďalšieho dielu. Nemám rád takúto manipuláciu s čitateľom a preto ďalšiu kúpu ešte prehodnotím.


Doporučujeme