e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Lovec trofejí

Richard Čech

38 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: České krimi
  Počet stran: 106
  Nakladatel: Richard Čech
  Série: Policistka Alice Angelová
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2015
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Ponurý les skrýval mrtvolu nahé ženy s vyholenou lebkou, uříznutými bradavkami a na břiše napsanou číslicí jedna. Mrtvá žena je identifikovaná jako spisovatelka, které její kniha přinesla nepřátele. Detektivové Angelová a Hlavsa jsou vystaveni tlaku na rychlé vyšetření brutální vraždy, která se stala v době konání Mistrovství světa v hokeji, kdy Praha byla plná novinářů z celého světa.

  Alice Angelová říká o pachateli brutálních vražd:

  „To, co má tenhle vrah a lovec trofejí společné je nutkání sbírat trofeje z vraždění. Vrah si shromažďuje vlasy obětí ze stejného důvodu, jako sbírají lovci hlavy zvířat a parohy. Pro ně jsou to trofeje z lovu.“

   Detektiv Marek Hlavsa je vážně zraněn při návštěvě jednoho z podezřelých. Případ je na mrtvém bodě, než se ozvala drážďanská policie s informací, že byla nalezena další mrtvá žena s vyholenou lebkou a číslicí dvě napsanou na břiše. Policistka Alice Angelová odjíždí za novou stopou do Drážďan, kde potká spolužáka z pražské policejní akademie Josefa Nowaka, který vede oddělení vyšetřování násilných trestných činů. Nowak patří k malému západoslovanskému národu Lužických Srbů, kteří obývají Sasko. Více v knize.

  O Alici Angelové:

  Je nazývaná Italka pro původ svých předků, kteří přišli do Prahy v šestnáctém století. Alice se stará o invalidního otce – bývalého policistu, kterého srazilo auto při přechodu silnice. Její šéf major Lamač říká o ní a jejím parťákovi Marku Hlavsovi, že jsou jako dva ostrůvky touhy po spravedlnosti v moři plném zločinců.

  O Marku Hlavsovi:

  Má rád hraní na Play Stationu, pivo a městskou čtvrť Žižkov, kde žije. Jeho vztahy s ženami končí bolestnými rozchody.

   


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Jaroslav Veverka

19. 05. 2019

Pekna akcni povidka


Doporučujeme