Incident s dragouny

Vilém Křížek

39 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: České krimi
  Historické krimi
  Historické romány
  Česká literatura
  Počet stran: 57
  Nakladatel: Mystery Press
  Série: Eliáš Sattler
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Zaleskly se přilby, zatřpytily šavle, zaduněl dusot koňských kopyt a běda tomu, kdo se opozdil... 1. prosince 1908 se pražské ulice proměnily v peklo, když měli dragouni zastavit střet německých a českých studentů, ale vřavu jen zhoršili.

  Den nato za netradičním soukromým vyšetřovatelem Eliášem Sattlerem přichází zdrcený muž, jehož bratr v potyčce přišel o život. Stal se nadějný student práv obětí národnostních pří, nebo se za jeho smrtí skrývá hlubší motiv?

  Sattler si ovšem při pátrání musí dát pozor, aby nešlápl do vosího hnízda. Ve městě je vyhlášeno stanné právo a na nádvoří Novoměstské káznice roste šibenice...

  VYCHÁZÍ POUZE JAKO E-BOOK!


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Eva Koutová

06. 12. 2018

Autorova první kniha mě hodně zaujala, takže když vyšel Incident s dragouny, okamžitě jsem si knihu vyklikala. Při pohledu na cenu jsem měla pocit, že jde o překlep, netušila jsem, že jde o takovou jednohubku. :) Ovšem velmi pěkně napsanou. Chcete-li se tak na hodinku příjemně zabavit, nalijte si sklenku, sedněte si do pohodlného fotelu ke krbu a přečtěte si ji. Mně zpříjemnila cestu autobusem. :)


Doporučujeme