Velká březnová soutěž

Březen je měsíc knih. Ten letošní nás opět uvrhl domů, nemůžeme si ani číst v kavárnách, ani si užívat jaro ve vzduchu někde venku, ani se setkávat s blízkými. Číst ale naštěstí pořád můžeme. A taky vyhrát spoustu knih!

Když u nás v průběhu března nakoupíte čtení, můžete vyhrát další spoustu čtení. :-) Je přitom jedno, jestli vezmete lockdown důsledně a nakoupíte z pohodlí gauče e-knihy, jestli si objednáte nové kousky do knihovny v tištěné formě nebo si pořídíte nové audioknihy na zdravotní procházky v rámci obce. Jakmile nakoupíte alespoň za 500 Kč, jste ve hře.

Kromě řady skvělých novinek na vás v březnu čekají každý týden 50% slevy na vybrané tituly, takže vybrat si jistě nebude problém.A jak vypadají výhry? Hlavní výhrou je 5 000 Kč na nákup čtení u nás, druhou pak 2 000 Kč a tři další z vás se mohou těšit na 1 000 Kč na čtení.

V průběhu března budou navíc na našem Facebooku a Instagramu další menší soutěže, tak nás sledujte, ať vám neuteče žádná možnost oslavit březen spoustou nových knih.

Držíme palce!

Akce a slevy Naše knižní tipy

Pravidla soutěže

  • Soutěž trvá od 1. do 31. března. Automaticky se do ní zapojí každý, kdo v tomto období nakoupí na Palmknihy.cz e-knihy, tištěné knihy, audioknihy nebo kredit v hodnotě alespoň 500 Kč.
  • Výhrami v soutěži jsou kredity, za které je možné na Palmknihy.cz nakoupit e-knihy, tištěné knihy a audioknihy. Soutěží se o hlavní cenu, kredity v hodnotě 5 000 Kč, druhou cenu, kredity v hodnotě 2 000 Kč, a 3x třetí cenu, kredity v hodnotě 1 000 Kč.
  • Slosování proběhne 1. dubna, losovat budeme ze všech objednávek nad 500 Kč, pokud tedy v březnu nakoupíte víckrát, budete zároveň víckrát ve slosování.
  • V průběhu března se na Instagramu a Facebooku Palmknih objeví také doplňkové soutěže o konkrétní tituly, výhra v nich nijak nesnižuje šanci soutěžících vyhrát jednu z hlavních výher.