Objednávka

Učebnice a další čtení, bez kterého se v září neobejdete. Škola volá!

Učebnice a další čtení, bez kterého se v září neobejdete. Škola volá!
Je čas vrátit se do lavic a na stránky učebnic! Sháníte povinnou četbu, školní literaturu a levné učebnice? Vyberte si v našem rozcestníku a vybavte se na cestu zpátky do školy. 

Zpátky do školy

Září je tady a z vesmíru prázdninových zážitků se všichni pomalu vracíme do světa učebnic, předmětů, školních lavic a poslucháren. Připravili jsme pro vás rozcestník, ve kterém najdete nejdůležitější školní předměty, neocenitelné učební pomůcky, klasiku z povinné četby i první čtení pro nejmenší čtenáře. Pojďte si vybrat, stačí níže kliknout na téma, které vás zajímá, a pohodlně nakoupit. 

Český jazyk je základ

Bez českého jazyka se neobejde žádný žáček ani studentka. Literatura, čítanky, gramatika... Vyberte si učebnice pro střední školy nebo český jazyk pro základní školy, které z kohokoli udělají mistry mateřštiny.Čítanky

Český jazyk

Angličtina, němčina, Headway i maturita

Ani cizí jazyky ovšem nesmí zůstat stranou. Angličtina je základem a učebnice angličtiny potřebuje každý student a studentka. Vyberte si z těch nejpoužívanějších - New Headway nebo Maturita Solutions, obě populární série u nás najdete se slevou.  

Anglcitina

Učebnice němčiny nemohou chybět. K našim západním sousedům je to kousek a hodí se ovládat jazyk. Ať už vás zajímá němčina k maturitě nebo německá slovíčkaurčitě si vyberete.

Němčina

Další jazyky: Od italštiny a španělštiny až po japonštinu

Potřebujete se zdokonalit v dalších jazycích? Učebnice španělštiny, italské učebnice nebo učebnice francouzštiny nebo také exotičtější jazyky jako korejština či japonština vám otevřou nové světy.

Další jazyky

Dějepis v kostce i v detailu

Kdo by se nechtěl občas vypravit do jiných dob? Učebnice dějepisu vás vezmou třeba do pravěku a starověku v podání věhlasného Petra Čorneje, ucelený obrázek poskytne Nový dějepis v kostce, nechybí ani hybridní učebnice dějepisu s online materiály.

Dějepis

Matematika nesmí chybět

Matematika je pro někoho strašákem a pro někoho nejmilejším předmětem. Učebnice matematiky pro středoškoláky obsahují učivo, u kterého se často zapotí i rodiče. Učebnice matematiky pro základní školy kombinují počítání s hravou formou. Vyberte si!

Matematika

Opakování je matka moudrosti

Jak zpracovat získané poznatky? Přehledy, praktické karty určené k opakování učiva a šikovné taháky pomohou uspořádat látku, kterou studenti a studentky v hodinách probírají. 

Přehledy

E-knihy + učebnice = zdravá záda a dobré známky

Málokterý student či studentka střední školy se obejde bez chytrého telefonu či tabletu. Online snadno nakoupíte levné učebnice v podobě e-knih, které se vejdou do každé kapsy i batohu, i kdyby jich bylo třeba sto.

E-knižní učebnice

První čtení, encyklopedie i povinná četba

Jak udržet pozornost malých i větších dětí? Vyberte naučné knížky plné obrázků, sáhněte po encyklopedii! Knihy o dinosaurech, o lidském těle, o umění nebo všeobecné encyklopedie nadchnou děti i mládež pro učení a objevování světa. 

Encyklopedie

Škola, to není jen literatura faktu a učebnice. I beletrie patří do školních osnov, povinná četba nabízí příležitost seznámit se s klasickou literaturou. Vyberte si třeba nová vydání slavných děl Karla Čapka, seznamte se s tak ikonickými knihami, jejichž znalost patří ke všeobecnému vzdělání - začít můžete třeba u krásného nového vydání Goetheho Fausta nebo objevte, jak vypadají literární předlohy hrdinů, kteří dobyli i televizní obrazovky a plátna kin a pusťte se třeba do Sherlocka Holmese.

Klasická četba

Že jsou vaše ratolesti teprve na začátku své čtenářské kariéry? Žádný problém. Vyzkoušejte edici První čtení a čtěte s dětmi světovou klasiku i moderní české příběhy

První čtení

Prohlédněte si celou nabídku učebnic nebo literaturu pro děti a mládež. Přejeme krásný začátek školního roku!

Verze vašeho prohlížeče je zastaralá!

a může vykazovat chyby v průběhu nákupu či v samotném zobrazení.
Pro nerušený nákup aktualizujte váš prohlížeč na nejnovější verzi nebo zvolte jiný prohlížeč.

Otevřít v Microsoft Edge Přesto pokračovat