Objednávka

Fanoušci fantasy, pozor: Škola dobra a zla přichází na Netflix!

Fanoušci fantasy, pozor: Škola dobra a zla přichází na Netflix!
Slyšeli jste už o fantasy sérii Škola dobra a zla? Pokud máte rádi magii a dobrodružství, teď je nejlepší čas po ní sáhnout, protože už 19. října vyjde na Netflixu její filmová verze. Tady je to nejdůležitější, co byste měli vědět!

Netflix v posledních letech pořádně dopřává fanouškům young adult a fantasy knížek. Seriálových adaptací se dočkal Sandman, Griša, Zaklínač nebo třeba Srdcerváči, s jejichž autorkou Alice Osemanovou jsme kdysi dělali video rozhovor.

Mezi tyhle hity se 19. října připojí i bestsellerová Škola dobra a zla od Somana Chainaniho.

 

Pohádky trochu jinak

Jestli máte rádi Následníky od Disneyho, určitě si zamilujete i tuhle sérii. Vypráví příběh Sophie a Agáty, které jsou uneseny do tajemné Školy dobra a zla, aby se z nich staly pohádkové postavy. Sophie se nemůže dočkat, až z ní bude princezna. Ale co když bude všechno nakonec úplně jinak? Pusťte se do čtení a zjistěte, co všechno obě dívky čeká! Pokud už máte celou sérii přečtenou, nezapomeňte na novinku Vzestup Školy dobra a zla, v níž zjistíte, jak škola vlastně vznikla - doporučujeme fanouškům Harryho Pottera!

 

Hvězdné obsazení a skvělé triky

Knižní verzi milují děti i dospělí po celém světě, takže na té filmové verzi se nešetřilo. Uvidíte v ní nejen ostřílené hollywoodské hvězdy jako jsou Charlize Theronová a Lawrence Fishbourne, ale třeba i Kita Younga alias Jespera ze seriálu Světlo a stíny. Naprosto nás nadchla i vizuální stránka filmu. Triky, kostýmy i prostředí jsou na jedničku s hvězdičkou! Posuďte to sami v traileru.

 

 

Už máte Školu dobra a zla načtenou a hledáte nějakou další young adult pecku? Poradíme vám, jak v tomhle žánru vybrat čtení, které bude zaručeně stát za to!

Verze vašeho prohlížeče je zastaralá!

a může vykazovat chyby v průběhu nákupu či v samotném zobrazení.
Pro nerušený nákup aktualizujte váš prohlížeč na nejnovější verzi nebo zvolte jiný prohlížeč.

Otevřít v Microsoft Edge Přesto pokračovat