Objednávka

DOPRAVA ZDARMA, už jen do pondělí 30. ledna (platí pro objednávky od 290 Kč)

Jo Nesbø: Geniální detektivka se obejde i bez geniálního zločinu

Jo Nesbø: Geniální detektivka se obejde i bez geniálního zločinu
Král severské krimi Jo Nesbø letos přijel do Prahy. Podívejte se na video rozhovor, který jsme s ním natočili, a zapojte se do soutěže o podepsaný výtisk jeho novinky Krysí ostrov a jiné povídky!

Norský spisovatel Jo Nesbø byl v Česku jedním z průkopníků severské krimi a dodnes u nás patří mezi nejoblíbenější zahraniční autory. Většina čtenářů určitě slyšela o jeho Sněhulákovi či jiných případech Harryho Holea, i když třeba detektivky nejsou jejich šálkem čaje.

 

Nesbø u vás doma

Není divu, že když se Nesbø rozhodl přijet na besedu do Prahy, lístky se vyprodaly rychlostí blesku. Ale nebojte, zařídili jsme, abyste si ho užili, i pokud jste tuhle akci nestihli! Natočili jsme s ním speciální video rozhovor, ve kterém se dozvíte třeba to, jaký film s knižní předlohou se podle něj vážně povedl anebo do které knížky by chtěl na den odcestovat.

 

Vyhrajte podepsaný Krysí ostrov!

Navíc teď rozdáváme pět výtisků Nesbøho nejnovější knihy Krysí ostrov a jiné povídky, které nám vlastnoručně podepsal. Krysí ostrov je perfektní pro všechny, kdo mají rádi temně severské čtení plné zvratů a zločinů –⁠ tady máte hned 5 důvodů, proč si tuhle sbírku povídek přečíst!

 

Vyhrajte podepsanou novinku Krysí ostrov a jiné povídky od Joa Nesbøho!

Verze vašeho prohlížeče je zastaralá!

a může vykazovat chyby v průběhu nákupu či v samotném zobrazení.
Pro nerušený nákup aktualizujte váš prohlížeč na nejnovější verzi nebo zvolte jiný prohlížeč.

Otevřít v Microsoft Edge Přesto pokračovat