Objednávka

Jo Nesbø přijede do Prahy. Buďte u toho!

Jo Nesbø přijede do Prahy. Buďte u toho!
Chcete potkat legendu severské krimi Joa Nesbøho? Už příští týden přijede do Prahy na besedu a autogramiádu.

Jo Nesbø se proslavil jako autor detektivní série o Harrym Holeovi a v Česku platí za jednoho z veteránů severského krimi. O jeho Sněhulákovi určitě slyšeli i čtenáři, které jinak tento žánr naprosto míjí. U příležitosti vydání své nejnovější knihy Krysí ostrov a jiné povídky se proto Nesbø rozhodl vydat do Prahy. Mimochodem, jestli jste tuhle dystopickou sbírku plnou zvratů, půtek o moc a chladnokrevných zločinů ještě nečetli, tady je naše upřímná recenze5 důvodů, proč to rychle napravit!

 

Beseda s autogramiádou

v úterý 25. října od 16:00 se s Nesbøm můžete setkat v pražském kině Edison Filmhub. Debatu s ním povede novinář Martin Veselovský z DVTV, který ho vyzpovídá ohledně Krysího ostrova, ale i psaní a spisovatelství vůbec. Na závěr bude samozřejmě i autogramiáda. Tohle by si prostě neměl nechat ujít žádný fanoušek temných skandinávských detektivek!

 

Nemáte lístky? Nevadí!

Lístky na besedu už jsou bohužel vyprodané, ale pokud se vám nepovedlo nějaký ukořistit, nezoufejte. My tam totiž budeme a necháme si podepsat několik výtisků Krysího ostrova, které u nás budete moci vyhrát! Nesbøho si taky sami vyzpovídáme na video, které pak najdete na našich sociálních sítích. Jestli o to nechcete přijít, sledujte nás na Facebooku a Instagramu.

Verze vašeho prohlížeče je zastaralá!

a může vykazovat chyby v průběhu nákupu či v samotném zobrazení.
Pro nerušený nákup aktualizujte váš prohlížeč na nejnovější verzi nebo zvolte jiný prohlížeč.

Otevřít v Microsoft Edge Přesto pokračovat