Objednávka

Jak vybrat to nejlepší young adult čtení? Hledejte značku HumbookTip!

Jak vybrat to nejlepší young adult čtení? Hledejte značku HumbookTip!
Hledáte nové young adult čtení a nemůžete se zorientovat v moři vycházejících titulů? Naučíme vás, jak snadno a rychle najít to nejlepší, co tenhle žánr nabízí!

Young adult už dávno neznamená jen knihy pro teenagery, v posledních letech raketově nabral na popularitě i mezi dospělými. Romantika, fantasy, romány z historie i současnosti… v tomhle žánru je opravdu z čeho vybírat! Každý rok jich vyjde tolik, že snad není v lidských silách je všechny přečíst. Jak tedy poznat, které z nich vážně stojí za to? Máme na to trik: Hledejte štítek HumbookTip!

 

Co je to Humbook?

Jestli máte rádi young adult literaturu a ještě neznáte Humbook, je nejvyšší čas to napravit! Humbook je totiž takový malý ráj pro všechny čtenáře YA. Na jeho sítích najdete recenze, videa, kvízy a spoustu dalších věcí spojených s tímhle žánrem. Každoročně organizuje i festival HumbookFest, kde můžete kromě dalších nadšenců potkat i spisovatele z celého světa. Letos na něj přijede třeba autorka bestsellerové série Kostičas Samantha Shannonová nebo Margaret Rogersonová, která napsala Kouzla rodu Thornů a Vespertinu.

 

Pečeť kvality zvaná HumbookTip

Celou tuhle parádu vytváří osm českých bookstagramerek, které young adult knihami žijí a mají dokonalý přehled o všech, které vychází. Když se tedy za některou zaručí, tak už to má váhu! Ty nejlepší z nejlepších od nich dostanou štítek HumbookTip, který najdete vytištěný na zadní straně knihy.

Značka HumbookTip je vytištěná na zadní straně knihy. Nejnovějším HumbookTipem je fantasy Jenom nestvůra od Vanessy Len.

Výběr je tak přísný, že si tuhle pečeť kvality zatím vysloužilo jen 11 knížek. Nejnovějším přírůstkem mezi HumbookTipy je fantasy Jenom nestvůra od Vanessy Len, ve kterém si užijete zakázanou lásku, cestování časem a pošmourné londýnské počasí.

Až tedy příště nebudete vědět, co pořídit sobě nebo jinému závislákovi na young adult, podívejte se, za co se zaručil HumbookTeam!

Verze vašeho prohlížeče je zastaralá!

a může vykazovat chyby v průběhu nákupu či v samotném zobrazení.
Pro nerušený nákup aktualizujte váš prohlížeč na nejnovější verzi nebo zvolte jiný prohlížeč.

Otevřít v Microsoft Edge Přesto pokračovat