Objednávka

Vítejte na novém webu Palmknih!

Vítejte na novém webu Palmknih!
Máme za sebou téměř 23 let knihkupeckých zkušeností, ale teprve nový web Palmknih, na který jste právě zavítali, můžeme bez zaváhání nazývat online knihkupectvím. Čím to je, proč jsme web změnili a co pro nás online knihkupectví vlastně znamená? 

Měsíce či roky nás znáte především jako e-shop plný e-knih. My si vaší podpory velmi vážíme a chceme vám proto nabídnout nejen místo, kde si pohodlně nakoupíte nové e-čtení, ale také plnohodnotné online knihkupectví. Náš starý web sloužil věrně a dlouho, ale z technických důvodů už bylo nutné přijít s úplně novým řešením. S jakou myšlenkou jsme ho vytvořili a vytváříme?

e-kniha_tram kniha_krb

Naše e-knižní zákazníky a zákaznice známe dobře, víme také, že i mnozí milovníci a milovnice čteček občas nakupují tištěné knihy, řada poslouchá audioknihy, mnozí chodí do knihovny, často nakupují novinky rychleji, než je stíhají číst, obvykle se drží konkrétních žánrů… Každý čtenář a čtenářka jsou zkrátka naprosto jedineční, a přece máme něco společného. Všichni chceme co největší volnost, pokud jde o to, jak si svou knihovnu – na poličce i v kapse – sestavíme a kdy, jak a kde budeme číst. I proto jsme už na konci roku 2020 do nabídky přidali kromě e-knih a audioknih také tištěné knihy. Až nyní ale představujeme nový web a s ním online knihkupectví, které chce rovnou měrou naslouchat milovníkům a milovnicím všech formátů i žánru a přinášet ty nejlepší zážitky. Najdete u nás spoustu tipů na čtení, knižní výběry, exkluzivní slevy i články plné zajímavostí ze světa literatury. Ať už si k nám přijdete pro e-knihu, pro knížku do ucha nebo pro pořádnou voňavou bichli, pro sci-fi jízdu nebo pro laureáty ceny Palmknihy Litera, určitě najdete to, co hledáte.

Co je tedy na Palmknihách nového a na co se můžete těšit?

- Web, který je v mobilu jako doma a vy tak ještě snáz nakoupíte odkudkoli

- Nové možnosti platby přes Google Pay a Apple Pay

- Platba převodem nově i pro tištěné knihy

- Předprodeje tištěných knih

- Přehlednější design, díky kterému vždy najdete, co hledáte

- Nová inspirace ke čtení nejen ve výběrech, ale také na blogu

- Přehlednější knihovnička

S novým webem máme ještě velké plány a chystáme pro vás celou řadu dalších vylepšení a nových funkcí, už brzy příbyde hlídací pes, díky kterému vám neunikne žádná novinka, nebo možnost platit benefity Edenred.

Už teď nás ale zajímá, co na Palmknihy v novém kabátě řeknete. Vaše hodnocení, podněty a nápady prosím posílejte na novinky@palmknihy.cz. Pokud narazíte na jakýkoliv technický problém, ozvěte se Lucce s Denisou tak, jak jste zvyklí – na podpora@palmknihy.cz nebo na telefon  +420 731 159 973.

Vítejte, ať se vám tu líbí!

 

Verze vašeho prohlížeče je zastaralá!

a může vykazovat chyby v průběhu nákupu či v samotném zobrazení.
Pro nerušený nákup aktualizujte váš prohlížeč na nejnovější verzi nebo zvolte jiný prohlížeč.

Otevřít v Microsoft Edge Přesto pokračovat