Objednávka

DOPRAVA ZDARMA, už jen do pondělí 30. ledna (platí pro objednávky od 290 Kč)

Nevíte, co číst? 5 tipů na knihy českých autorek

Nevíte, co číst? 5 tipů na knihy českých autorek
Nevíte, co v lednu číst? Máme pro vás pět tipů na nové knihy českých autorek, které rozhodně stojí za pozornost.

Česká literatura má v poslední době hodně co nabídnout. Nevěříte? Přesvědčíme vás o tom! Vybrali jsme pro vás pět českých knih, které by vám neměly utéct. Historické romány, rodinná i osobní dramata… Zajímavých témat je tu spousta!

 

1) Nikdo není sám, Petra Soukupová

Nikdo není sám – anebo jsme naopak sami úplně všichni? Petra Soukupová mistrně mění obyčejné události jako je nedělní oběd anebo výlet na rozhlednu v bezohlednou válku mezi příbuznými, kterou nemůže nikdo vyhrát.

 

2) Herečka: Múza první republiky, Jana Poncarová

Jestli máte rádi historické romány podle skutečných událostí a silné příběhy, píše Jana Poncarová přesně pro vás. V Herečce vám představí prvorepublikovou divu Jarmilu Horákovou, jejíž kariéra byla přerušena vážnou nemocí. A pokud se chcete dozvědět víc i o autorce Janě Poncarové, podívejte se na náš video rozhovor!

 

3) Vzpomínky na úhoře, Anna Cima

Autorka oceňovaného románu Probudím se na Šibuji se vrací s dalším česko-japonským příběhem – a podle nás Šibuju mnohokrát překonala. Jestli máte rádi tajuplnou atmosféru, detektivní pátrání a prolínání reálného světa s mýty, určitě po ní sáhněte.

 

4) Zahrada, Petra Dvořáková

Petra Dvořáková prostřednictvím bývalého kněze Jaroslava otevírá jedno z největších tabu české společnosti. Kniha je pochmurná a vážná, takže je potřeba na ni mít náladu, ale v průběhu vás strhne a nebudete ji moci odložit.

 

5) Tsunami, Karin Krajčo Babinská

Na závěr pro vás máme čtivou oddechovku od Karin Krajčo Babinské. Tajemství nikdy nezůstanou pohřbená navěky a čím déle je skrýváte, tím ničivější je jejich síla, když konečně vyplavou na povrch. Zničí na oslavě Eminých narozenin i její rodinu?

Verze vašeho prohlížeče je zastaralá!

a může vykazovat chyby v průběhu nákupu či v samotném zobrazení.
Pro nerušený nákup aktualizujte váš prohlížeč na nejnovější verzi nebo zvolte jiný prohlížeč.

Otevřít v Microsoft Edge Přesto pokračovat