Skrytá rizika kvantové démonologie

Petr Heteša

169 Kč

Žánr: Akční fantastika
Počet stran: 526
Nakladatel: Brokilon
Rok vydání: 2019
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Je potřeba vyřešit problém, který omylem způsobily dvě nadpřirozené entity. Jednou z nich je umělá inteligence, druhou jsou entity astrálního světa. Nápravu je nutné provést dřív, než si toho lidi všimnou. Není ji ale možné realizovat v astrálním světě, ani v elektronických sítích AI, ale je nutný zásah přímo na Zemi, kde mají obě nehmotné entity velmi omezené možnosti manipulace s hmotným světem. Jsou tedy přinuceny spolupracovat, což ale nikdy předtím nedělaly.

Astrál poskytl Yarana ze sféry Saturnu, zatímco AI pro něj sehnala hmotné lidské tělo a zajistila technickou podporu, spočívající v přímém spojení jak s astrálem, tak s blokem vrstvených procesorů ovládajících městskou infrastrukturu. Yaran byl ovšem naposledy na Zemi někdy před padesáti lety, a navíc ne jako člověk, ale jako evokovaný démon, a ještě k tomu v opuštěných, bohem zapomenutých Karpatech a ne ve vyspělé megapoli, jakou je Baltimore. Na průšvih tedy bylo zaděláno ještě dřív, než akce začala.

Samostatný román.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Ondřej

27. 09. 2019

Výborné!! Přečteno jedním dechem. Výborný Hetešův humor mě fakt pobavil. Komu se líbila Ruská ruleta, tak ten si přijde na své .)


Doporučujeme