Skrytá rizika kvantové démonologie

Petr Heteša

169 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: České fantasy
  Počet stran: 526
  Nakladatel: Brokilon
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Je potřeba vyřešit problém, který omylem způsobily dvě nadpřirozené entity. Jednou z nich je umělá inteligence, druhou jsou entity astrálního světa. Nápravu je nutné provést dřív, než si toho lidi všimnou. Není ji ale možné realizovat v astrálním světě, ani v elektronických sítích AI, ale je nutný zásah přímo na Zemi, kde mají obě nehmotné entity velmi omezené možnosti manipulace s hmotným světem. Jsou tedy přinuceny spolupracovat, což ale nikdy předtím nedělaly.

  Astrál poskytl Yarana ze sféry Saturnu, zatímco AI pro něj sehnala hmotné lidské tělo a zajistila technickou podporu, spočívající v přímém spojení jak s astrálem, tak s blokem vrstvených procesorů ovládajících městskou infrastrukturu. Yaran byl ovšem naposledy na Zemi někdy před padesáti lety, a navíc ne jako člověk, ale jako evokovaný démon, a ještě k tomu v opuštěných, bohem zapomenutých Karpatech a ne ve vyspělé megapoli, jakou je Baltimore. Na průšvih tedy bylo zaděláno ještě dřív, než akce začala.

  Samostatný román.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Ondřej

27. 09. 2019

Výborné!! Přečteno jedním dechem. Výborný Hetešův humor mě fakt pobavil. Komu se líbila Ruská ruleta, tak ten si přijde na své .)

David

18. 10. 2019

Výborná knížka, četla se skoro sama.

Petr Kalíš

26. 10. 2019

Knížka, jako taková, se mi líbila velice. Čte se jedním dechem a dlouho už jsem se při čtení tak nezasmál (ty slovní přestřelky, mezi jednotlivými stranami jsou geniální). ALE - zůstalo tam mnoho mnoho otevřených otázek, na které čtenář nedostane odpověď. Tak, plný počet hvězdiček, ale jen pokud bude druhý díl.

Emil Patelka

28. 11. 2019

Prakticky si nepamatuji, kdy se mi něco od pana Heteši nelíbilo. Vtipný noir hrdina, osudové ženy a letící děj... co víc si přát? Na věky věků!

Miroslav Götz

09. 02. 2020

Čteno sice třemi dechy, ale stálo to za to. Drsný humor, drsné dialogy, drsné postavy, ohromný kopec srandy.

Stanislav

18. 02. 2020

Jako vždycky skvělé ,ale těch nevysvětlitelných věcí už je nejak moc ze všech knih v této předpokládám volné sérii? Chtělo by to už trochu propojit a ucelit řekl bych.


Doporučujeme