Řetězová reakce

František Kotleta

199 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: České fantasy
  Počet stran: 328
  Nakladatel: Epocha
  Série: Spad
  Díl: 4.
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Závěr akční postapokalyptické tetralogie (Spad, Poločas rozpadu, Rázová vlna)

  Je po válkách, které nikdo nevyhrál. Většinu planety vymazaly výbuchy jaderných bomb a tam, kde lidé přežili, je situace stále horší – šíří se hlad, chaos, otrokářství a postapokalyptické kulty. V sutinách Prahy se dějí strašné věci, ale ti, kdo mají moc, netouží po změně. A už vůbec ne od člověka, který přináší pořádky starých časů. Navíc, když je to žena. S divokým tetováním na tváři a lidmi, kteří pro ni udělají cokoliv. A k tomu se blíží nejhorší zima od doby, kdy začala poslední válka.

   

  Kupte si elektronickou knihu a získejte slevu 45% na nákup papírové knihy na stránkách nakladatele http://www.epocha.cz/detailknihy.php?id=928


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Stanislav

18. 12. 2018

Není to špatné,má to takovou správnou dávku patosu,ale proč má hlavní hrdinka co pět minut lesbickou scénu fakt netuším.Oproti prvnímu dílu ovšem nic moc,ale vzhledem k rychlosti děje člověk tak nějak přehlédne ty zázračné náhody a td.Jen si říkám vážně by se po 3 světové jen š.kalo,zotročovalo,vraždilo a žralo lidské maso a to zrova v tomhle pořadí? Tak nějak obnovení Eu jako záchrana civilizace a ještě u nás v Čr přidávám bod za odvahu autore.

Stanislav

18. 12. 2018

Jen si říkám vážně by se po 3 světové jen š.kalo,zotročovalo,vraždilo a žralo lidské maso a to zrovna v tomhle pořadí? Tak nějak obnovení Eu jako záchrana civilizace a ještě od nás s Čr- přidávám bod za odvahu autore. Zase jen půl recenze,to to Pk.nemůžou nějak vyřešit?

Vladimír Dejmek

23. 12. 2018

Šťavnatá a občas prorostlá flákota - kotleta v duchu předchozích dílů.


Doporučujeme