Číst hned

Dostupné formáty
a ukázky

189 Kč

Žánr: Akční fantastika
Počet stran: 481
Nakladatel: FANTOM Print
Rok vydání: 2017
Jazyk: Český

„OSM, DEVĚT, DESET, STÁT – NIKDY NECHOĎ SPÁT...“
Je těžké nezamhouřit oka, když kolem obchází smrtící kletba!
Na začátku byla jedna fatální letecká nehoda, při níž počet obětí převýšil počet pasažérů. A pozor – toto číslo zdaleka není konečné…
Jednalo se o dokonale promyšlený teroristický útok, nebo je v tom něco víc? Tragická událost propojí osudy jednoho funebráka, jedné fanatické vědkyně a jednoho muže na útěku. Všichni se snaží přelstít zubatici s kosou, avšak každý po svém a z různých pohnutek. Ale proč se kolem nich pořád vrší hromady mrtvol?
Konstantin, majitel vyhlášeného pohřebního ústavu, platí za špičku v oboru. Zná totiž smrt jako žádný jiný – uléhá s ní dnes a denně, a důvodem zdaleka není jen jeho povolání. Když přijímá zakázku v Paříži kvůli mladé modelce, jež cestovala ve zříceném letadle, netuší, do čeho se pouští. Rutinní cesta se mění v zoufalou honičku, při níž by celá Evropa mohla usnout – navěky.
Zatímco Konstantin přísně dbá na etiku práce, smrtí posedlá vědkyně z Minsku je při svých krutých a tajných experimentech ochotna obětovat hodně, především životy druhých, jen aby dosáhla svého cíle: vypálit smrti rybník. A po Evropě mezitím cestuje časovaná bomba v podobě muže na útěku. Je těžké oddat se klidnému spánku, neboť stačí jediná chvilička nepozornosti a probudí se smrtící kletba…
Německý bestsellerista Markus Heitz v románu Oneiros, který vydává nakladatelství FANTOM Print (www.fantomprint.cz), potvrzuje, že je nejen svrchovaným vládcem nad říší trpaslíků, ale rovněž špičkovým tvůrcem temných thrillerů. Vynikající ústřední nápad, nervydrásající děj, pochmurná atmosféra a trojice nekonvenčních postav dělají z této knihy naprostou nezbytnost pro všechny milovníky temnoty.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Radka Manáková

02. 07. 2018

Naprosto skvělá knížka! Doporučuji všem milovníkům fantasy. Dle mého názoru nejlepší Heitzova knížka - děj se odehrává v současnosti a dlouho jsem si nebyla jistá, jestli Heitz nezměnil žánr a neutekl od fantasy k detektivce, výsledkem je skvělé spojení, které je plné napětí a nedává vám možnost přestat číst!


Doporučujeme