Kalibánova válka

James S. A. Corey

199 Kč

Žánr: Akční fantastika
Počet stran: 456
Nakladatel: Triton
Série: Expanze
Díl: 2.
Rok vydání: 2014
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Na Ganymedu, obilnici vnějších planet, je příslušnice Marťanské vesmírné pěchoty svědkem zmasakrování své čety nestvůrným supervojákem. Na Zemi se vlivná politička zoufale snaží zabránit meziplanetárnímu válečnému konfliktu. Venuši zabrala mimozemská protomolekula, způsobila na ní obrovské, záhadné změny a hrozí, že se rozšíří do celé sluneční soustavy.
V nesmírné pustině vesmíru, na lodi jménem Rosinante, Jim Holden a jeho posádka ve službách Spolku vnějších planet udržují klid a mír. Když se ujmou prohledávání válkou zničeného Ganymedu, aby pomohli najít unesené dítě, vychází najevo, že budoucnost lidstva závisí na tom, zda jediná loď dokáže zabránit mimozemské invazi, která už možná začala...


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Tereza

08. 02. 2014

Prvni polovina mi prisla ponekud pomalejsi, hodne intrikovani a naznaku toho, co ma teprve prijit. Ovsem druha polovina uz byla stejna jizda jako Leviatan, a konec teto knihy zcela odpovida definici pojmu "cliffhanger". Jeste bych dodala, ze je zcela nutne knizky cist poporade, takze jestli uvazujete o koupi a precteni Kalibanovy valky, urcite zacnete nejdrive s Leviatan se probouzi, jelikoz tato serie na sebe uzce navazuje. Obe dve ale muzu jen doporucit!

Jiri Gutman

16. 03. 2014

Výborné pokračování a opravdu je potřeba číst od prvního dílu.


Doporučujeme