Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Destrukce

Alex Drescher

169 Kč

Žánr: Akční fantastika
Počet stran: 320
Nakladatel: FANTOM Print
Série: Tvůrci světů
Díl: 1.
Rok vydání: 2019
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, mobi

Stvořit vlastní svět a nechat se v něm uctívat jako bůh. Kdo by o to nestál? Stačí se narodit s nadáním Tvůrce. Jenže světy se začínají hroutit. Destrukce, ohlašovaná nevysvětlitelnými fluktuacemi, je působena někým zvenčí a brzy je jasné, že nepřítel sleduje daleko sofistikovanější cíl než jen zničit něčí sen.

Kryštof Farský se ve svém světě nenechal uctívat. Chtěl v něm zapomenout. Jednoho dne však nastane procitnutí a jeho vlastní ďábelské konstrukty se mu vracejí jako bumerang. Ovšem ten hlavní úder přijde odněkud, odkud by jej nečekal ani v té nejhorší noční můře, kterou sám stvořil.

Mezitím si korporace chamtivých podílníků chce rozdělit kořist, když už v obyčejném lidském světě není z čeho brát. A nezastaví se před ničím.

Vylepšení agenti, paralelní realita fiktivních světů, hrůzu nahánějící monstra vybírající splátky v podobě lidí, jednotky přetechnizovaných mutantů. Kalkul a podraz, kam se podíváš. Vstupte do nových světů, kde pravidla toho našeho neplatí.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Antonin

03. 07. 2019

Od Dreschera bych asi zvladl i soupisku na nakup a precetl bych si ji jeste jednou takze dalsi kniha[konecne]byla jednoducha volba. Diky tomu ze mam nacteno tak jsem zvladl zacatek ktery je jako fakt dost zmateny a prilis moc info ale po par strankach se mi muj oblibeny spisovatel vratil a zbytek jsem standartne zhltnul.

Jiri

26. 08. 2019

Ze začátku nic moc,ale potom dobré.Těším se na další díly.


Doporučujeme