Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Destrukce

Alex Drescher

169 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: České fantasy
  Počet stran: 320
  Nakladatel: FANTOM Print
  Série: Tvůrci světů
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Stvořit vlastní svět a nechat se v něm uctívat jako bůh. Kdo by o to nestál? Stačí se narodit s nadáním Tvůrce. Jenže světy se začínají hroutit. Destrukce, ohlašovaná nevysvětlitelnými fluktuacemi, je působena někým zvenčí a brzy je jasné, že nepřítel sleduje daleko sofistikovanější cíl než jen zničit něčí sen.

  Kryštof Farský se ve svém světě nenechal uctívat. Chtěl v něm zapomenout. Jednoho dne však nastane procitnutí a jeho vlastní ďábelské konstrukty se mu vracejí jako bumerang. Ovšem ten hlavní úder přijde odněkud, odkud by jej nečekal ani v té nejhorší noční můře, kterou sám stvořil.

  Mezitím si korporace chamtivých podílníků chce rozdělit kořist, když už v obyčejném lidském světě není z čeho brát. A nezastaví se před ničím.

  Vylepšení agenti, paralelní realita fiktivních světů, hrůzu nahánějící monstra vybírající splátky v podobě lidí, jednotky přetechnizovaných mutantů. Kalkul a podraz, kam se podíváš. Vstupte do nových světů, kde pravidla toho našeho neplatí.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Antonin

03. 07. 2019

Od Dreschera bych asi zvladl i soupisku na nakup a precetl bych si ji jeste jednou takze dalsi kniha[konecne]byla jednoducha volba. Diky tomu ze mam nacteno tak jsem zvladl zacatek ktery je jako fakt dost zmateny a prilis moc info ale po par strankach se mi muj oblibeny spisovatel vratil a zbytek jsem standartne zhltnul.

Jiri

26. 08. 2019

Ze začátku nic moc,ale potom dobré.Těším se na další díly.

Emil Patelka

28. 11. 2019

Drescher postupně nachází vlastní styl, který víc než román připomíná návštěvu galerie a při vytváření děje spoléhá na notnou spolupráci čtenáře.


Doporučujeme