199 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: České fantasy
  Počet stran: 640
  Nakladatel: Crew
  Rok vydání: 2009
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Žoldáci neumírají. Odcházejí do pekla, kde se spojují.

  Že je toto známé rčení pravdivé, se členové Kuffenbachova komanda přesvědčí po jedné nepříliš povedené akci.

  Jenže peklo není žádná pohádková idylka - ale temná industriální dimenze, kde jsou mrtví degradováni na mazlavou hmotu, na pouhý materiál.

  Svět, kde je lidská rasa jenom něco jako asfalt.

  Problém je v tom, že Kuffenbachovi vojáci se s touto rolí odmítnou smířit. A jelikož mají výcvik, zkušenosti i potřebnou dávku šílenství, situace se poměrně rychle zvrhne.

  Pět žoldáků proti celému peklu.

  Noe může rovnou začít stloukat nový škuner.

  Protože tenhle svět utone v krvi.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Jakub Fiala

08. 10. 2012

Knihu uz mam v papirove podobe. 199 kc mi pripadne na starsi knihu pomerne dost. Ebook bych si znovu koupil ale maximalne za 99 Kc. Jinak obsahove hodnotim knihu ****.

Martin

16. 10. 2012

Co víc bych měl napsat? Čte se to samo a - mezi námi - vědět tohle všechno se prostě může hodit...

Martin

27. 12. 2012

Dr. Chocholoušek by se zaradoval, kdyby se mu dostal do péče autorův mozek. Kulhánek i Kotleta jsou co se týče morbidity, scén z kterých se vám bude obracet žaludek, nevkusu a obdobných výplodů šílencova mozku, daleko za mistrem Kopřivou. Každý má asi hranici "zábavy a vkusu" někde jinde a ta moje skončila přesně u mučení dětí. Naštěstí po prvních stránkách se to strhlo do čiré akce a rapidně ubylo nechutných scén. 1* beru za mučení dětí a popravdě bylo to až zbytečně dlouhé, takže konec jsem dočítal opravdu z posledních sil.

Richard Novotný

13. 03. 2013

Souhlasím s příspěvky, kniha se čte sama, sice začátek trošku pokulhává,ale pak se to rozjede.... Opravdu to není pro citlivé povahy.

Ladislava

09. 05. 2013

I mně se zdá za čtyři roky starou knížku cena přehnaná...

Karel Ježek

16. 05. 2013

Knížka je záživná, dokáže strhnout. Četl jsem ji již dříve v papírové podobě a nezbývá mi než souhlasit s dalšími recenzenty, že na to, že to není novinka je její cena trochu přestřelená.

Ludek

12. 11. 2013

Bůh je módní štvanec. ;-)

Robert

02. 12. 2013

kniha sa zo zaciatku slabsie rozbieha,ale od tretiny to anbere grady a furt cakate ze uz bude konec,uz bude konec,ale stale ste cca dakde v 2/3 :) je to tak vymyslene az je to velice zabavne a mozno dakedy si clovek povie ze tak by to aj mohlo byt...kniha zabavila a potesila,aj ked som cital lepsie knihy..kazdopadne mozem odporucit ak sa chcete pobavit tiez. 4*

Tereza

16. 01. 2014

zajímavý nápad, skvělé provedení. tato kniha ale rozhodně není pro každého


Doporučujeme