Zpět
 

Vlci

Dostupné formáty a ukázky

Vlci

 

Vlci

František Kotleta

Žánr: Fantasy, sci-fi
Nakladatel: Epocha
Série: Bratrstvo krve
Kupte si elektronickou knihu a získejte slevu 45% na nákup papírové knihy na stránkách nakladatele http://www.epocha.cz/detailknihy.php?id=752   Novela Františka Kotlety, jejíž děj předchází kultovní trilogii Bratrstvo krve. Nechal si říkat Gerhard. Dřív ho však nazývali jinak – Radegast. Slavný válečník. Obávaný protivník. Postrach… (více)
109 Kč
Přidat do seznamu přání

Dostupné formáty a ukázky

O knize

Kupte si elektronickou knihu a získejte slevu 45% na nákup papírové knihy na stránkách nakladatele http://www.epocha.cz/detailknihy.php?id=752

 

Novela Františka Kotlety, jejíž děj předchází kultovní trilogii Bratrstvo krve.

Nechal si říkat Gerhard. Dřív ho však nazývali jinak – Radegast. Slavný válečník. Obávaný protivník. Postrach Avarů, Keltů i Římanů. Na vrcholu své slávy zmizel, aby se stal členem Bratrstva krve. Germánský upíří klan se vyhřívá v paprscích moci. Vládne rozsáhlým územím nejen v krajích ovládaných Germány, ale i v lesích patřících odnepaměti Bojům, kam nedávno přitáhli Slované. Jsou jako lovná zvěř. Kmen bez ochránců, snadná kořist pro vampýry i lykany. Ale časy se mění. Zítřek přinese zradu a krev…

Autor: František Kotleta
Nakladatel: Epocha
Jazyk: čeština
Série: Bratrstvo krve
Rok vydání: 2015
109 Kč

Zákaznické recenze

marreb

1.6.16

pokaždé si říkám že si dalšího Kotletu nepořídím, ale když vyjde hned se do něho začtu.
Vlky jsem zhltnul během pár dní(cesty sockou) rychlé čtivé skoro jsem si říkal že to nepsal on. trocha sexu a málo zabíjení.

Lucia

12.5.16

Taky sa pridavam k nazoru ze sa jedna spise o povidku s hooodne viac "light" dejom ako som zvyknuta z predchadzajucich knih... taky uvod k Bratrstvu krve kde sa to rozjde ale je to ctive takze u mna dobre... Snad sa nam aj autor zase rozjede ..

Panda

24.4.16

Kratka povidka pouze pro priznivce Bratrsva krve. Pro ostatni nema uplne vyznam. Ale cist se to da, to jo :-)

Jiri

11.4.16

Když dochází fantazie, amatérské porno to nezachrání

Vladimír

2.4.16

Osobně k těmto před dílům většinou přistupuji skepticky a bohužel se moje skepse v tomto případě potvrdila :(. Není to špatné, ale s Bratrstvem to prostě srovnávat nejde. Více se dočtete na mém blogu:

http://vladimirbrabec.blogspot.com/2016/04/vlci-vyji-ja-upim.html

Radek

4.2.16

Tuhle knihu jsem přivítal, protože dala řád sérii Bratrstvo krve. Jenom se ptám, jestli by nemělo být na knihách Františka Kotlety uvedeno, že jsou vhodné od minimálně 15 let. Přece jenom občas připomínají úvod do sexu.

Martin

4.1.16

Hmm.. co o tomhle napsat ? Je to spíš taková povídka. Příjemná, levná , ale stále jen povídka. Kotleta hóóódně ubral na plynu, takže sexuální scény a rozmáznuté lebky bych na prstech spočítal, což ve výsledku působí tak nějak dospěleji a myslím že to "Kotletkám" prospívá.

Martin

19.12.15

Kotletky jsou tentokrát jen lehce osmažené, ale přitom překvapivě nekrvavé. Vzhledem k rozsahu (a ceně, to chválím) jde o záležitost na jeden večer. Nutno přiznat - příjemně strávený.
Bez znalosti Bratrstva krve jde o průměrnou, nijak nevyčnívající a ničím nepřekvapující upírsko-vlkodlačí fantasy. Čtenáře znalé Gerharda, Veroniky a Sangot čeká vyprávění z časů, kdy to všechno začalo pro Bezzemka and his band. Vcelku zajímavé.
Jazyk, styl, tempo vyprávění - typický Kotleta, jak ho mám rád, žádné faux pas jako v žalostné Swingersparty se nekoná, čte se to dobře.
Každopádně na 5* to nebude, protože: příběh skoro ničím nepřekvapí, prakticky nic zajímavého se neodehraje, prostě Franta na volnoběh :) A problém jsem měl se značným "downgrade" nejsilnějšího upíra z univerza Bratrstva krve, což se sice dá vysvětlit jeho mládím, ale omluvit se to nedá ani omylem! :) Dál už bych musel spoilerovat, což nebudu. Jo, a mám takový dojem, že si ale Franta dost roz***al vztahy mezi klany upírů, vysvětlované v první knize Bratrstva (až dočtete, pochopíte, možná).
I přes pár drobných výhrad, za těch pár šušní, co to stojí, není třeba váhat. Snad jedině v případě, že by to měla být vaše první "kotletovina", to pak prr a začněte Bratrstvem (Vlci by vám nedávali moc smyslu a hlavně by vás nebavili).

Zobrazit další doporučení Přidejte vlastní recenzi

109 Kč

Další knihy ze série