Zpět
 

Mise, která musela selhat

Dostupné formáty a ukázky

Mise, která musela selhat

 

Mise, která musela selhat

Shigor Birdman

Žánr: Sci-fi
Nakladatel: Palmknihy
Mezihvězdná válka zuří, lidé stojí proti krvežíznivým mimozemšťanům a leckdy sami proti sobě. Bojuje se ve vesmíru, na palubách kosmických lodí, na povrchu mnoha planet. Speciální vojenská jednotka přezdívaná „Nowakovi piráti" vyráží na jednu ze svých mnoha misí – jednoduchý přepad nepřátelského transportu. Rutinní útok a následné… (více)
0 Kč
Přidat do seznamu přání

Dostupné formáty a ukázky

O knize

Mezihvězdná válka zuří, lidé stojí proti krvežíznivým mimozemšťanům a leckdy sami proti sobě. Bojuje se ve vesmíru, na palubách kosmických lodí, na povrchu mnoha planet. Speciální vojenská jednotka přezdívaná „Nowakovi piráti" vyráží na jednu ze svých mnoha misí – jednoduchý přepad nepřátelského transportu. Rutinní útok a následné obsazení transportu se ale změní na dlouhý zápas o přežití…

Autor: Shigor Birdman
Nakladatel: Palmknihy
Jazyk: čeština
Rok vydání: 2006
0 Kč

Zákaznické recenze

Marek

15.5.16

Pořádně "chalpské" scfi

Michal

10.8.15

Osobitě napsané, ale dobré. Hodně pobavilo a v táhlo do děje.

Petr

29.6.15

Předčilo očekávání, opravdu dobré.

mondy

24.6.15

Shigor nezklamal, rozhodně to stojí za přečtení. Lehký osobitý styl tomu dává příjemnou šťávu. Nenechte se odradit cenou - v tomhle případě to vážně neznamená, že by to byl brak (teda, brak to je, ale ne brak... no, chápete, že jo?)

Petr

7.6.15

Nechapu ze to odmitli vydat. Kam se hrabou ruzni pisalci co opisujou styl slavnych. Treba takovych co se snazi psat jako Kulhanek. Tohle ma svuj styl. Neni to neco super kvalitniho ale je to proste dobry cteni, co cloveka vtahne do deje. A s prehledem to strci do kapsy spousty existujicich titulu.

Miroslav

12.4.15

Dobrá knížka, škoda jen opravdu velkého množství chyb v elektronické verzi. Až mi to připomínalo OCR z papírové verze s automatickou opravou chyb podle slovníku.

Stanislav

2.4.15

Už jsem to kdysi přečetl i v papíru a pořád mám pocit že jsem četl ještě něco dalšího , ale každopádně příjemné čtení a i přes nějaké ty chybky ještě někdy zopakuju.

Marek

12.3.15

Opravdu jsem se dobře bavil.Díky

Zobrazit další doporučení Přidejte vlastní recenzi

0 Kč