Zpět

Koncernová pětiletka

 

Koncernová pětiletka

Patrick Zandl

Žánr: Romantika
Počet stran: 59
Nakladatel: Freetim(e)publishing
Denně si kupujete moje noviny, díváte se na moji televizi, posloucháte moje rádia, večer si sednete k časopisům, které vydávám, nebo si otevřete knihu z mého nakladatelství. Když zavolám premiérovi na mobil, přeruší zasedání vlády, a dokonce i zubařka na mě má čas ještě tento týden. Vedu mediální koncern zaměstnávající tolik lidí, že by… (více)
79 Kč
Přidat do seznamu přání

O knize

Denně si kupujete moje noviny, díváte se na moji televizi, posloucháte moje rádia, večer si sednete k časopisům, které vydávám, nebo si otevřete knihu z mého nakladatelství. Když zavolám premiérovi na mobil, přeruší zasedání vlády, a dokonce i zubařka na mě má čas ještě tento týden. Vedu mediální koncern zaměstnávající tolik lidí, že by dali dohromady menší městys. Kdybych vám řekl, kolik dělá můj plat, záviděli byste mi. A víte co? Já udělám něco lepšího. Řeknu vám, jak žiju. Abyste mi závidět přestali… Takhle začíná kniha Koncernová pětiletka. Příběh vyprávěný ředitelem mediálního koncernu, jednoho z "kotrčníků mediálního kapitalismu" vypadá nejdříve jako humorný úvod do řízení velké korporace. Politická jednání, zákulisní intriky, přepracovanost, mnohahodinové obídky s přáteli, kde se semele všechno. Něco na způsob červené knihovny pro pány – a následně, když se do příběhu přidává i lovestory – i pro dámy. A to už jde do tuhého... BONUS - pro všechny stávající i nové majitele jsme do knihy přidali exkluzivní ukázku z připravovaného románu Patricka Zandla - Odklon anotace: Možná vás při dočtení Koncernové pětiletky napadlo, co bylo s ostatními? Co Bína, jak si poradí s materiály, které dostal a co Oswald a jeho tažení proti premiérovi? Po Koncernové pětiletce přijde Doba odklánění...

Autor: Patrick Zandl
Nakladatel: Freetim(e)publishing
Jazyk: čeština
Počet stran: 59
Rok vydání: 2011
ISBN: 978-80-87538-02-9
79 Kč

Zákaznické recenze

Petra Moravcova

26.6.13

I cynik jako já uronil slzu. Jo, ještě někdo umí moc hezky napsat o lásce tak, aby se při čtení člověk neošíval trapností a nestyděl za poblouzněné výrazivo, které autor zvolil při popisu procesu zamilovanosti. Pan Zandl. Vtipné, břitké, výstižné. Asi to ani nemohlo skončit jinak…… Pro mě jednoznačně zásah do srdce!

Nagyová Mária

9.8.12

kúpila som,lebo som bola zvedavá ako opica.Začala som príbeh čítať,stále som špekulovala,či to je reálne,alebo to bude nejaká haluz.Oceňujem humor,akým kniha bola písaná a hlavne postoj vydať bez DRM.My Kindláci to nemáme ľahké.

Daniel Veselý

9.1.12

za ty prachy příjemné počtení - kdy konec trochu hapruje

Jan Kučera

7.1.12

Přečtená jedním dechem. Úžasné počtení.

Dalibor Chvátal

12.5.11

Romantický příběh zasazený do současnosti, v němž se může vidět mnoho lidí. Četl jsem ji jedním dechem, jen konec jsem nerozdýchal, přece jen patřím mezi zastánce červené knihovny :)

Jitka Egressy

3.5.11

Uzasná kniha. Romanticky priběh byl bohuzel trochu... moc na me. Ale prostredi z prace hlavniho hrdiny a jeho kamaradi.. smala jsem se moc. A konec! WOW! To jsem necekala.

Jana Lánová

21.4.11

Původně jsem si knížku koupila jen jako manifest, že jsem ochotná za ebooks platit, ale autor mě mile překvapil. Zajímavý příběh (trošku moc přisládlý, ale budiž), konec se mi líbil (konečně má někdo odvahu zabít hlavního hrdinu). Celkově zajímavé počtení!

Petr Sedlák

5.4.11

Kniha je čtivá, bavila mě, styl mi nevadil. Vadil mi ale konec. Ten jsem prostě autorovi neuvěřil. Kdyby napsal, že do Žertvy udeřil blesk, ten získal nadpřirozenou schopnost skákat, jenže to přehnal a vyskočil do vesmíru, kde zahynul z nedostatku kyslíku, vyšlo by to plus mínus nastejno.
Doslov je vynikající.

Michal Pulda

3.4.11

Musím souhlasit s názorem Jana Kubíčka - také bych si rád přečetl další osudy Lakmuse, Bíny, Oswalda i Mirky (která to určitě dotáhla daleko). Nicméně to je to, co dělá knihu dobrou - chcete víc. Zpočátku jsem měl výhrady ke stylu psaní, to se však v průběhu změnilo (v doslovu se dozvíte proč) a nakonec to byla velmi zábavná knížka.

Jan Kubíček

3.4.11

Čekal jsem velkou porci pikantích korporátních jednohubek, místo toho jsem dostal koňskou dávku cukrkandlové aférky.
Mnohem raději bych si četl o dalších osudech Lakmuse, Bíny, Oswalda i Mirky, ale akorát jsem s autorem jezdil tam a zpět mezi Prahou a Brnem.
Je to škoda, protože i tak se to četlo dobře, pan Zandl vyprávět umí.

Žertva ale asi bohužel patří do svého roku 2003.

Zobrazit další doporučení Přidejte vlastní recenzi

79 Kč