Zpět
 

0.4

Dostupné formáty a ukázky

0.4

Soumrak civilizace

 

0.4

Mike Lancaster

Žánr: Fantasy, sci-fi, horory
Počet stran: 180
Nakladatel: Egmont ČR, s. r. o.
Nahrajte se zpět do světa nové generace! (více)
149 Kč
Přidat do seznamu přání

Dostupné formáty a ukázky

O knize

„Jmenuju se Kyle Straker a už neexistuju.“ Tak začíná příběh Kylea Strakera nahraný na starých magnetofonových páskách. Můžete si myslet, že ty pásky jsou nějaký nepovedený vtip. Ale možná jsou dokladem historie minulého světa. Ale pokud ty pásky mluví pravdu, pak to znamená, že všechno, co si myslíme, že víme, je lež. A když je všechno lež, míníme tím také sebe? Nahrajte se zpět do světa nové generace!

Autor: Mike Lancaster
Nakladatel: Egmont ČR, s. r. o.
Jazyk: čeština
Počet stran: 180
Rok vydání: 2012
ISBN: 978-80-252-2216-4
149 Kč

Zákaznické recenze

Patrik Stach

24.10.13

Pro mne byla kniha zklamání. Působila na mě velmi neuměle, asi jako Eragon od Paoliniho. Je velmi znát, že je autor nezkušený, připadalo mi, že čtu přepis céčkového televizního hororu. Obvykle knihy nehodnotím negativně, ale u 0.4 si nemohu pomoct.

Adam Štrauch

30.9.13

Kniha je originální tím, že jde o přepis z nahraných kazet, ale zároveň mě trochu zklamala. Největší slabinou je samotné vyvrcholení, kdy jsem se dozvěděl, jak to ve skutečnosti je. To pro mě byl hrozný propadák. Autor v první polovině graduje atmosféru na neznámu, ale jak dojde na odhalení, třeba i jen částečné, když už jsem začínal tušit, jak to je, byl pro mě příběh až moc neuvěřitelný a nemohl jsem si ho užít.

Petr Čapek

28.4.13

Musím říct, že jsem již dlouho nečetl sci-fi román s takto originálním námětem. Z části za to může určitě styl jakým je příběh podán, jelikož není vyprávěn klasickým stylem ale pomocí magnetofonových pásek, které hlavní hrdina nahrál. A samozřejmě příběh. Příběh, který vás nutí od začátku do konce přemýšlet a ani na chvíli vám nedá pocit, že víte co se stane. To si myslím, že v dnešní době moc často viditelné není, přeci jen ta předvídatelnost se v knihách objevuje dost často. Ovšem ne zde. A to je asi hlavní plus této knihy.

http://pcapek.blogspot.cz/2013/04/mike-lancaster-04-soumrak-civilizace.html

Zobrazit další doporučení Přidejte vlastní recenzi

149 Kč